Zpět na úvodní stránku
 

Výstava svatebních oznámení a přání v rámci Národního týdne manželství

V týdnu od 8. do 14.2. 2016 se koná Národní týden manželství. Je to kampaň, která chce připomenout, že manželství není jen kus papíru, ale že znamená mnohem víc - práce i radosti. V Kulturním a spolkovém domě v Černilově jsme připravili malou výstavu svatebních oznámení a přání. Je umístěna na schodišti a volně přístupná v době konání pravidelných programů a akcí v KSD či po domluvě na tel. 777 639 944.

letáček NTM 2016 výstava

 

Další informace k Týdnu manželství naleznete na www.tydenmanzelstvi.cz nebo zde (převzato z této web stránky)

CO JE TÝDEN MANŽELSTVÍ?  

Impulz k zamyšlení, jak uskutečnit sen o hezkém vztahu na celý život

Každý rok v týdnu Valentýna (14. 2.) je Národní týden manželství příležitostí pro všechny páry zaměřit se na svůj vztah. Valentýn je synonymem romantiky a týden manželství se jí určitě vyhýbat nebude, stejně jako přátelství, komunikaci, odpuštění a radosti, které by v manželství neměly chybět.

Rádi bychom povzbudili ty, kdo se do manželství chystají nebo už jsou svoji, aby v tomto týdnu zvláštním způsobem investovali do svého vztahu, který si to určitě zaslouží. Je bláhové si myslet, že se nám podaří vymýtit všechny rozvody. Ale přinejmenším to naše manželství může být bezpečným místem, kde platí slib lásky v dobrém i zlém, který jsme si dali a o kterém víme, že „sliby nejsou chyby“.

PROČ NTM:

Dobré partnerské vztahy jsou jedním ze základních předpokladů pro kvalitní život jednotlivců i společnosti. Stěžejní role manželství v naší společnosti spočívá mimo jiné v tom, že poskytuje stabilní a láskyplné prostředí k výchově dětí a jako takové potřebuje podporu.

NTM vytváří prostor, kde si můžeme připomenout, že spokojené manželství není samozřejmost, ale vztah, který bychom měli rozvíjet.

NTM je příležitost pro ty, jejichž cílem je pracovat na rozvoji a kvalitě manželství v ČR. Myšlenka organizování Národního týdne manželství je iniciativa otevřená všem, kdo si myslí, že manželství je dobrá věc.

NAŠE CÍLE:

posílit vztahy v manželství a zvýraznit potřebu zabývat se otázkou vztahových dovedností jako předpokladů dobrého manželství

motivovat laickou a odbornou veřejnost, média i veřejně známé osobnosti, aby alespoň jednou za rok podpořili důležitost manželství

propagovat programy i iniciativy zaměřené na rozvoj manželských vztahů v České republice.

Hlášení rozhlasu

  • Respirátory, roušky 08-03-2021 16:37

    Obec Černilov zajistila pro občany starší 70 let respirátory a roušky. V případě zájmu si je můžete zdarma vyzvednou v kanceláři obecního úřadu v úředních hodinách, případně kontaktujte pracovníky obecního úřadu- telefonní číslo 495 431 221 nebo 495 431 131 a my vám je doručíme.

Rozklikávací rozpočet

Mapový server GObec

MZîP 261x96

Obec Černilov - netfirmy.czMěstské, obecní úřady - netfirmy.cz jobble

Kalendář akcí

květen 2021
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti se používají soubory cookies.